O nas

Począwszy od 2002 roku ShinewayTech stała się jedną z najszybciej rozwijających się firm w globalnym przemyśle FOTE. Przez dekadę sprzedaż ShinewayTech obejmowała ponad 70 krajów i zdominowała rynek OTDR w Chinach od 2009 roku. Jesteśmy zaangażowani w dostarczanie innowacyjnych i konkurencyjnych rozwiązań do testowania i pomiaru komunikacji oraz narzędzi, które umożliwiają naszym klientom sprostanie szybko zmieniającym się wyzwaniom operacyjnym.

Firma ShinewayTech wprowadziła na rynek pierwszy ręczny opalmOTDR) w 2004 r., który otworzył nową epokę aplikacji do testowania światłowodów i zapewnił niespotykane dotąd doświadczenie i globalną reputację skuteczności, wydajności i łatwości. Następnie wprowadzono na rynek szeroką gamę udanych produktów i rozwiązań, w tym inteligentne testery strat optycznych / mierniki mocy / źródła laserowe, testery PON, testery WDM, wielofunkcyjna platforma testowa i optyczne urządzenia do spawania, dzięki czemu jesteśmy jednym z niewielu oryginalnych producentów FOTE z kompletną linią produktów obejmującą więcej niż 30 serii i 200 modeli.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wglądowi i pełnej linii produktów w testach / pomiarach, ShinewayTech przedstawia kompletne rozwiązania testowe do monitorowania i zarządzania zasobami FTTx, światłowodowymi i ODN, charakterystyką szkieletu światłowodu, rozdzielczością wewnętrzną RF i zarządzaniem wieżą.  

ShinewayTech jest bardzo elastycznym i konkurencyjnym podmiotem rynkowym, oprócz naszego certyfikowanego przez ISO 9001 działu badań i rozwoju oraz oryginalnej produkcji, z zadowoleniem przyjmujemy wszelkie warunki współpracy z globalnymi partnerami. Jesteśmy zobowiązani do przewidywania nowych trendów i wymagań poprzez interakcje z naszymi partnerami, klientami i specjalistami branżowymi oraz konsekwentne inwestowanie w innowacyjne badania, projektowanie, produkcję i marketing w celu dostarczania najnowocześniejszych i opłacalnych produktów i rozwiązań dla globalnego rynku.